Акції та знижки на послуги фотографа

Я завжди рада піти назустріч клієнту. У цьому розділі ви завжди знайдете акції, які присвячені до таких свят як Новий рік, 8 березня, 14 лютого. А також у мене є ы постійні акції для всіх. Якщо ж ви хочете замовити нестандартний пакет послуг - ціна буде сформована спеціально для вас, з урахуванням знижок за великий обсяг замовлення.

Photo_mini_0

Щаслива осінь: -150 Гривень на фотосесії у парках

У Львові настає осінь - а це означає, що прийшов час для фотосесій в численних парках Львова та його передмість! Хтось скаже - банально. Банально, погоджуся я, але від цього не менш красиво! А щоб осінь не лякала вас своїми холодами, я постараюся зігріти вас теплими знижками на прогулянкові фотосесії у парках міста Львів!

Photo_mini_1

Знижка -100 Гривень на фотосесію для іменинників

День Народження - відмінний привід для фотосесії з друзями, з сім'єю або зі своєю другою половинкою. Це може бути як студійна або прогулянкова фотосесія з акцентом на красивих постановчих фотографіях, так і репортажна зйомка свята. Ну, а тому, що на День Народження заведено дарувати подарунки - то від мене особисто все іменинники отримують знижку 10% на всі ці види фотосесій в день свята, а також за 5 днів до нього і після нього!