Як рахується вартість фотосесії у львові?

Вартість фотосесії залежить від величезної кількості чинників. Нижче ми розберемо домінантні складові в ціноутворенні. Це не є панацея, але прекрасна основа для розуміння основи вартості послуг.

Устаткування. Будь-який професійний фотограф використовує дороге устаткування: камера, лінзи, перехідники, карти пам'яті, потужні комп'ютери і дорогі монітори. Часом, цінник за цей комплект може доходити до вартості автомобіля.

Навики. Складно оцінити капіталізацію навички. Але багаторічний досвід, курси, майстер-класи та завжди коштує не дешево. Так що наявність дорогого обладнання, але відсутність досвіду, не дозволить отимати хорошого результату.

Маркетинг. Будь-який професіонал має свої маркетингові витрати. Створити хороший сайт, налаштувати аналітику, підготувати рекламні кампанії. В сумі це може обійтися навіть дорожче обладнання.

Проектні витрати. У складі кожного проекту, є величезний список мікро витрат: від вартості оренди фотостудії, до образу та реквізиту. Все це враховується в кінцевій вартості фотосесії.

Love-Story Фотосесія

Love-Story Фотосесія

Love-Story

Чудовий та цікавий спосіб для закоханої пари провести час разом, а також зберегти спогади та цікаві моменти назавжди.

2000 / Година
Жіноча Фотосесія

Жіноча Фотосесія

Жіноча

Фотосесія для жінок - це ідеальне рішення для творчої самореалізації. Розкрийте свій образ жіночності і ніжності у фотографії.

2000 / Година
Чоловіча Фотосесія

Чоловіча Фотосесія

Чоловіча

Фотосесія для чоловіків - це професійне рішення для отримання контенту в соціальні мережі та бізнес профілі, а також для використання їх в резюме.

2000 / Година
Сімейна Фотосесія

Сімейна Фотосесія

Сімейна

Професійний фотограф допоможе зберегти на знімках щасливі та щирі моменти з близькими людьми та поповнити сімейний альбом яскравими кадрами.

2000 / Година
Фотосесія вагітності

Фотосесія вагітності

Фотосесія

Фотосесія вагітності — це магічний момент, коли майбутня мати стає героїнею власної казки, втіленої в кадрах, які збережуться назавжди. Це неповторна історія любові, надії і очікувань, яка оживає на кожній фотографії.

2000 / Година
Фотосесія Розписки

Фотосесія Розписки

Фотосесія

Церемонія одруження це дуже важливий момент, коли ви офіційно перетворюєтесь з закоханої пари на одружених людей, справжню сім’ю... Це привід для того щоб зробити гарні фотографії на згадку. Все точно вдасться, якщо ви дослухатиметесь порад та допоможете обраному професіоналу зробити гарні фото з розписки у РАЦСі.

2000 / Година
Весільна Фотосесія

Весільна Фотосесія

Весільна

Весільні фотографії – це прекрасні спогади про один з найважливіших днів в житті людини. Весільний день завжди сповнений радості, щирих почуттів, усмішок та щасливих миттєвостей. Весільний фотограф здатен зафіксувати найзворушливіші моменти весільного дня та увіковічнити спогад на все життя.

від 2000 / Година
Контент зйомка

Контент зйомка

Контент

Контент зйомка — це жанр фотографії, що застосовується у створенні реклами для презентації та демонстрації зовнішніх характеристик рекламного продукту. Аби вдало представити товар споживачеві.

2000 / Година