Що таке

Love-Story Фотосесія

Покажіть всім, яка ви прекрасна пара, і зафіксуйте цей момент у фотосесії, з ідеями, які спеціально підібрані для вас. Найкрасивіші картинки створюються в розслабленому настрої. Love Story фотосесія - це гарний спосіб підкреслити вашу природність. Зафіксуйте головні моменти вашої пари за допомогою чудових парних знімків. Оберіть найбільш відповідну локацію для ваших фото: на природі або в важливому для вас місці. Важливо, щоб ви відчували себе комфортно.

Незалежно від того, чи віддаєте перевагу ви розслабленій і веселій фотосесії або бажаєте перебувати в більш романтичній обстановці, професійний фотограф знає, як представити вас відповідним чином. Разом ми розробимо чудові ідеї для вашої пари, знімаючи в найцікавіших локаціях. У різних місцях фотографії стають чимось особливим - такими ж особливими, як ваші відносини один з одним.


Процес підготовки

До фотосесії

Заздалегідь обирайте одяг. Настійно рекомендуємо попрацювати з фотографом, щоб дізнатися, що надіти для парної фотосесії. Багато LoveStory припускають парні look'и, щоб підкреслити стиль пари. Але якщо у вас немає можливості одягнутися однаково, то ваш образ повинен бути хоча б в одному стилі. Як тільки ви вирішите, що надіти на фотозйомку, зберіть свій гардероб за кілька днів до цієї події.

Зберіть весь необхідний реквізит. Якщо ви використовуєте реквізит для своїх фото, обов'язково зберіть його за кілька днів до зйомки. Наприклад, якщо це фотосесія Love Story з пікніком, підготуйте кошик для фруктів, посуд та інші важливі деталі.

Попередньо сплануйте локації. Фотосесії вимагають планування, а обрана локація для фото має величезне значення. Для LoveStory підійде як студійна, так і виїзна зйомка.

Завжди готуйте заздалегідь все найнеобхідніше для своєї парної фотосесії. Це дозволить вам уникнути непередбачених ситуацій та отримати гарні знімки.


потрібно пам'ятати

під час фотосесії

Різноманітність - ключ до кращих парних фотографій. Переконайтеся, що на кожній фотографії ви демонструєте справжнє розмаїття емоцій. Добре сплануйте пози для парної зйомки та використовуйте їх під час фотосесії. Міняйте пози, міміку, наряди і локації один за одним на кожному кадрі. Це дасть можливість отримати приголомшливі знімки, які відрізняються один від одного.

Спробуйте різні варіанти знімків, зробіть фото великим планом. Вашій парі не завадить цікавий портрет. Коли ви побачите результат, то зрозумієте що в тому чи іншому ракурсі або стилі фотографії ви виглядаєте дуже добре. Будь креативними.

А ще не забувайте під час фотосесії стежити за руками. Для парних фото ви можете придумати, що з ними зробити. Важливо, щоб вони не бовталися вільно, інакше на фото це буде виглядати не дуже красиво.

#love_story#love_story_фотосесія#love_story_львів#любовна_фотсоесія
Найчастіші

Запитання

  • ...

  • ...

  • ...

Якщо у Вас появились будь-які запитання, ви можете звязатися зі мною за допомогою контактних даних що вказані нижче. Я намагаюся відповідати на ваші повідомлення протягом 15 хвилин.

+38(063)96-98-535