Що таке

Чоловіча Фотосесія

Чоловіча фотосесія-багато вважають, що зйомка уе суто жіноче заняття.Я спростую цей міф.

Навіщо потрібна чоловіча фотосесія?Якщо ви не модель, фото зроблені професіоналом все одно стануть в пригоді. Запитаєте для чого?

Ось і відповідь на ваше запитання.

- Для бізнесу.Ви ж не будете використовувати неякісні фото для презентацій і візиток.

- Для сайту - неякісні фото не принесуть вам успіху у бізнесі.

- Для резюме, для себе, для другої половинки. Варіантів є дуже багато


Процес підготовки

До фотосесії

По суті, чоловіча фотосесія від жіночої відрізняється тільки головним героєм зйомки - їм виступає чоловік. Це вимагає від фотографа дещо іншого підходу до фотозйомки, вибору поз і ракурсів. Професійна фотозйомка для чоловіків починається з підготовки моделі - тобто вас.

Якщо така домовленість є, з вами буде працювати стиліст, перукар, візажист. Не варто боятися професійного макіяжу, він життєво необхідний при професійній фотозйомці і полегшує обробку фото.

Якщо це звичайна мужня фотосесія, а не фешн-зйомка з професійною моделлю, макіяж покликаний всього лише вирівняти тон особи, приховати дрібні недоліки, підкреслити скули, трохи виділити очі. Косметики не буде помітно на фото - повірте, ви просто будете виглядати добре.

Під час фотосесії з вами може працювати не тільки чоловічий фотограф, але і стиліст по кадру. Найважливіше завдання фотографа - розкріпачити модель, тому він буде розмовляти з вами. Якщо йому вдасться змусити вас почувати себе впевнено і розкуто, можна розраховувати на хороші фотографії.

#чоловіча_фотосесія#чоловіча фотосесія_львів#фотосесія_львів#фотосесія_для_чоловіків
Найчастіші

Запитання

  • ...

  • ...

  • ...

  • ...

Якщо у Вас появились будь-які запитання, ви можете звязатися зі мною за допомогою контактних даних що вказані нижче. Я намагаюся відповідати на ваші повідомлення протягом 15 хвилин.

+38(063)96-98-535