Що таке

Контент зйомка

Специфічний напрямок в фотомистецтві не вимагає особливих студійних умов, досить мати в наявності простий фон і нескладне освітлення. Ви можете повністю контролювати ситуацію завдяки статичності фотографій, і застосувати свій творчий підхід для подання вибраних об'єктів і ідеї їх розташування у вигідному світлі.

Для початку необхідно розібратися в основах фотографії, для того щоб зйомка була проведена більш усвідомлено. Це виключить ймовірність випадкового браку і підвищить художню цінність ваших знімків для інстаграм. Для цього вам доведеться придбати деякі види спеціального обладнання. Якщо вас зацікавить цей процес, ви надалі зможете поповнити ваші знання і вміння, при бажанні і наявності вільного часу.


Процес підготовки

До фотосесії

Сучасний покупець вельми вимогливий і щоб вмотивувати його зробити замовлення, потрібно не тільки розповісти про переваги вашого товару, але і показати їх на фотографії. Приваблива світлина привертає увагу людини за мить і від її якості залежить чи відповість Вам клієнт «так» або «ні». Предметна рекламна зйомка для інтернет магазину – один з прямих інструментів маркетингу, який збільшує конверсію і обсяг замовлень.


потрібно пам'ятати

під час фотосесії

Важливо! Обраний вами об'єкт не повинен мати дзеркальні поверхні, бути виготовлений зі скла або металу, щоб уникнути відблисків поверхні.

#контент_зйомка#предметна_зйомка#контент#фото_предметів

Якщо у Вас появились будь-які запитання, ви можете звязатися зі мною за допомогою контактних даних що вказані нижче. Я намагаюся відповідати на ваші повідомлення протягом 15 хвилин.

+38(063)96-98-535