Що таке

Фотосесія Розписки

Церемонія одруження це дуже важливий момент, коли ви офіційно перетворюєтесь з закоханої пари на одружених людей, справжню сім’ю... Це привід для того щоб зробити гарні фотографії на згадку. Все точно вдасться, якщо ви дослухатиметесь порад та допоможете обраному професіоналу зробити гарні фото з розписки у РАЦСі.

Така фотосесія вирішує декілька найчастіших проблем з публікацією фото, а точніше з кадруванням та розмірами фото.


Процес підготовки

До фотосесії

зайшовши в зал, де відбуватиметься церемонія одруження, робіть все неквапливо

під час обміну обручками, не закривайте собою один одного. Пам’ятайте, що кисті рук і самі обручки має бути видно в той момент, коли ви їх одягатимете - усім гостям і фотографу, а не тільки вам. Зупиніться на кілька секунд, коли одягнете обручку - нехай фотограф зробить декілька гарних кадрів на згадку

в момент, коли ви по черзі ставитимете підписи у журналі реєстрації шлюбів, тримайтесь недалеко один від одного - приблизно за крок. Так ви обидва потрапите в кадр

заздалегідь попередьте батьків, щоб вони підходили вітати Вас з одного боку, не утворюючи коло. Допомагати у тому, щоб гості не затуляли вас від фотографів та операторів, мають свідки. Нехай вони керують процесом правильного розташування усіх запрошених, і тоді фотографу обов’язково вдасться зробити живі та емоційні кадри.

#розписка_фотосесія#фотосесія_розписки#розписка

Якщо у Вас появились будь-які запитання, ви можете звязатися зі мною за допомогою контактних даних що вказані нижче. Я намагаюся відповідати на ваші повідомлення протягом 15 хвилин.

+38(063)96-98-535