Що таке

Весільна Фотосесія

Весільні фотографії – це прекрасні спогади про один з найважливіших днів в житті людини. Весільний день завжди сповнений радості, щирих почуттів, усмішок та щасливих миттєвостей. Весільний фотограф здатен зафіксувати найзворушливіші моменти весільного дня та увіковічнити спогад на все життя.

В першу чергу, важливо зрозуміти, що весільна фотосесія - це не гонка гарними місцями у день весілля - між ранковими зборами, вінчанням та банкетом. Слід завчасно та детально запланувати весільну фотосесію: в ідеалі - розподіливши її на певні етапи.


Процес підготовки

До фотосесії

Весільна фотозйомка розпочинається не з першого кадру, а з чіткого плану, складеного нареченими разом з обраним фотографом. Для вас, як для пари, важливо розуміти, які фотографії ви бажаєте отримати. Не соромтесь показати приклади у портфоліо професіонала або описати власні ідеї для фотосесії.

Цікавим та надзвичайно корисним досвідом може стати пробна фотозйомка, під час якої фотограф зможе краще познайомитися з вами, а ви - відчути, як це - позувати на камеру. Така репетиція весільної фотосесії допоможе визначитися з позами, ракурсами, навчитися гарно усміхатися, дивитися один на одного, цілуватися і навіть правильно ходити! Під час підготовки та спілкування з фотографом ви засвоїте, що практично кожен кадр потребує дублів, тож наречені мають набратися терпіння і вміння не виходити з образу завчасно. Також під час зйомки важливо думати один про одного, а не про фотографа чи камеру.


потрібно пам'ятати

під час фотосесії

Обираючи місця для весільної прогулянки, пам’ятайте: оригінальність - це ваша перевага, а не дивакувата примха. Знайдіть та вирушайте в непопулярні місця: чудово мати в весільному фотоальбомі унікальні знімки, а не фото в місцях паломництва більшості молодят.

#весільна_фотосесія#фотосесія_весілля#весілля#весільна#фотосесія

Якщо у Вас появились будь-які запитання, ви можете звязатися зі мною за допомогою контактних даних що вказані нижче. Я намагаюся відповідати на ваші повідомлення протягом 15 хвилин.

+38(063)96-98-535