Правила поведінки

Правила поведінки

Під час фотосесії

  • Нічого особливого точно не потрібно. Рекомендації прості: будьте природні - це Ваш і тільки ваше свято! Намагайтеся вести себе так, як ніби ви не помічаєте фотокамери. Коли потрібно буде зробити постановочний кадр, фотограф Вам все пояснить, покаже, розставить як потрібно. Багато емоційні «спіймані» фотографії насправді теж є постановочними. Але при цьому, якщо фотограф керуватиме Вами з самого ранку і до ночі, Ви захочете його позбутися вже годинки через півтора-два. Гарного фотографа не повинно бути видно і чутно, а ви потім повинні дивуватися: "І коли він це зняв? Ми і не помітили!" Загалом має бути в міру.

  • Вдала фотосесія, це заслуга не тільки досвідченого фотографа і техніки, яку він використовує, але і, без сумніву, самих моделей зйомки. Налаштуйте себе на веселу хвилю, намагайтеся вести себе вільно і не затиснуте. Фотографія - фрагмент життя, а якщо в кадрі життя немає, то це просто зображення. Сумуйте по-справжньому, смійтеся від душі, плачте і куражьтесь - чим натуральніше емоції, тим якісніше фотографія, побільше дії, побільше ініціативи, більше емоцій!

  • При парній фотосесії, дивлячись на свою другу половинку - вкладайте у погляд всю свою любов - і фотографії наповняться «енергетикою» любові. Не соромтеся виявляти почуття один до одного. Імпровізуйте! Якщо вам захотілося поцілувати свою половину або навіть закинути в поцілунку, або потанцювати сміливо піддавайтеся спокусі!

  • На фотографії пари найбільш гармонійні, якщо емоції на обличчях збігаються, або сміх і посмішки, або навпаки, романтичні і настроєві. Якщо на всіх фотографіях дівчина променисто посміхається, а її молодий чоловік серйозний - це викличе відчуття неприродності.

  • Пропонуйте свої ідеї зйомки, і припиніть вважати себе нефотогенічна - «не буває некрасивих людей - бувають неправильні ракурси». Стати активними учасниками знімального процесу.

  • Поцілунки повинні бути скромними, краще прикрити очі - тоді вони будуть особливо ніжними. Для романтичних фото найкраще - ніжні дотики губами і не більше. Цілуйтеся боязко, прекрасно і незначно по-дитячому. При бажанні, можна зробити постановочне фото з пристрасним поцілунком.

  • Зачекайте, доки на виїзну фотосесію. Буде потрібно не менше трьох годин плюс переїзди. На одне відвідування примітного місця йде годину-півтора. Таких місць бажано відвідати не менше трьох. Тоді ймовірність барвистих постановочних фотографій різко збільшується.

  • Швидше за все, під час фотосесії Ви забудете багато настанови, не переживайте, фотограф підкаже і допоможе. Ваша мета - максимально розкритися перед камерою, і ні в якому разі не соромитися фотографа. Ви ж зірки!